W komfortowym domku

Posiadamy dwa komfortowe domki pod wynajem. Wystarczy zabrać dobry humor i szczoteczkę do zębów a resztę otrzymasz od nas.

Domek nr 1
Dom przeznaczony jest dla 6 osób. Na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia, łazienką z prysznicem, salon z kominkiem, a także dwie sypialnie.  Apartament ma ok. 45 m2 i taras widokowy ok. 18 m2. Do dyspozycji gości jest także ogród, taras z widokiem na jezioro i grill, a także dostęp do plaży z pomostem.
Układ
Parter: (salon(2−osobowa kanapa rozkładana, TV, kominek), sypialnia(2−osobowe łóżko typu king size), sypialnia(2x łóżko 1−osobowe), łazienka(prysznic, umywalka, toaleta
Cena:  200,00 zł + prąd za dobę ( drewno kominkowe w cenie)Domek nr 2
Dom przeznaczony jest dla 8 osób. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, kuchnia i łazienka, na pierwszym piętrze trzy przestronne sypialnie, cały domek ma wymiar 71 m2. Do dyspozycji gości jest ogród i grill, a także dostęp do plaży z pomostem. 
Układ
Parter: (salon(2−osobowa kanapa rozkładana, TV, kominek), kuchnia   , łazienka (prysznic,umywalka,toaleta)
Piętro  sypialnia(2−osobowe lóżko typu king size), sypialnia(2x łóżko 1−osobowe), sypialnia ( 2x łóżko 1-osobowe)
Cena  250,00 + prąd za dobę  ( drewno kominkowe w cenie)Komfortowy drewniany dom to idealne miejsce na odpoczynek na każda porę roku. Jeżeli chcesz odpocząć z dala miejskiego zgiełku oraz rozkoszować się naturą. Dodatkowo w bliskim sąsiedztwie domu znajdują się dwa kucyki. W okolicy znajduje się duża ilość szlaków rowerowych i pieszych a także Rezerwat czapli szarej i azyl dla dzikich zwierząt w leśniczówce Kałębnica. Okolica domów objęta jest programem NATURA2000.